Konkurs ofert na dzier瘸w kuchni do prowadzenia sto堯wki szkolnej

NewsyInformacje dotycz帷e konkursu ofert na dzier瘸w kuchni do prowadzenia sto堯wki szkolnej w budynku szko造 w poni窺zym pliku

wymiana tr鎩stronna

W dniach od 13 – 18 maja 2013r. Szko豉 Podstawowa nr 8 by豉 organizatorem tr鎩stronnej wymiany szkolnej ze szko豉mi partnerskimi z Ernst-Reuter-Schule z Niemiec i Moelkaerskolen z Danii.

zapraszamy go galerii zdj耩

szkolenie eTwinning

W dniach 25 – 27 kwietnia pani Kornelia Pokorniecka, nauczycielka Szko造 Podstawowej nr 8, wzi窸a udzia w Seminarium Kontaktowym dla Nauczycieli Pocz徠kuj帷ych w eTwinningu zorganizowanym przez Fundacj Rozwoju Systemu Edukacji. W spotkaniu uczestniczy這 38 nauczycieli z 9 kraj闚: Francji, υtwy, Norwegii, Litwy, Cypru, Anglii, S這wacji, Czech. Grup polsk reprezentowa這 5 nauczycielek wybranych przez organizator闚 spotkania.

OMNIBUS 2013

NewsyPo raz sz鏀ty w naszej szkole odby si turniej interdyscyplinarny "OMNIBUS 2013". Konkurs by skierowany do uczni闚 klas I - III z ko這brzeskich szk馧 podstawowych nr 3,4,5,6 i 8 wy這nionych drog eliminacji szkolnych.

Zebranie Tr鎩ek klas sz鏀tych

NewsyRada Rodzic闚 przy Szkole Podstawowej nr 8 w Ko這brzegu
zaprasza na zebranie przedstawicieli Tr鎩ek Klasowych
klas sz鏀tych w sprawie organizacji balu dla uczni闚:
22 kwietnia godzina 17.00

OWOCE W SZKOLE

Nasza Szko豉 promuj帷 zdrowy styl 篡cia naszych uczni闚 bierze udzia programie „Owoce w szkole”. Program skierowany jest do uczni闚 klas I – III szk馧 podstawowych. Celem akcji jest d逝goterminowa zmiana nawyk闚 篡wieniowych dzieci i m這dzie篡 poprzez zwi瘯szenie udzia逝 owoc闚 i warzyw w ich codziennej diecie, na etapie na kt鏎ym kszta速uj si ich nawyki 篡wieniowe oraz propagowanie zdrowego od篡wiania poprzez dzia豉nia edukacyjne realizowane w szko豉ch podstawowych.

Dzieci otrzymuj kilka razy w tygodniu porcje owocowo-warzywne, kt鏎e spo篡waj w szkole. Dzieciom udost瘼nia si:
•鈍ie瞠 owoce
•鈍ie瞠 warzywa
•soki owocowe, warzywne oraz owocowo – warzywne.
Ponadto nauczyciele przeprowadzaj zaj璚ia o charakterze edukacyjnym dotycz帷e zdrowego od篡wiania i w豉軼iwego stylu 篡cia, kt鏎e maj na celu kszta速owanie u dzieci nawyku systematycznego spo篡wania r騜norodnych owoc闚 i warzyw. Niekt鏎e z zaj耩 ko鎍z si degustacj warzywnych i owocowych sa豉tek, koreczk闚, kanapek. Uczniowie samodzielnie przygotowuj potrawy i ch皻nie uczestnicz w takich zaj璚iach. Przygotowuj informacje na temat gdzie i jakie witaminy znajdujemy w owocach i warzywach, doszukuj si informacji na temat egzotycznych owoc闚, po czym przynosz je do szko造 do degustacji. Wyszukuj ciekawe przepisy i zach璚aj rodzic闚 do wsp鏊nego przygotowywania sa豉tek.

Jeszcze si nie rozliczy喚 z Urz璠em Skarbowym?

ROZLICZAJ PODATKI I WSPIERAJ NASZ SZKO

Wystarczy wype軟i 3 rubryki w PIT-37

Wi璚ej informacji - kliknij na wizyt闚k poni瞠j:

"鑿iczenia do zaj耩 korekcyjno - kompensacyjnych"

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia bogatej strony

autorstwa mgr Miros豉wy Majkowskiej

"鑿iczenia do zaj耩 korekcyjno - kompensacyjnych"

Propozycje nowego Statutu Szko造

NewsyNowy Statut Szko造 ze zmianami w poni窺zym pliku

PRO冰A O DAROWIZN

Wymiana tr鎩stronna ze szko豉mi z Niemiec i Danii

ZAPRASZAMY UCZNI紟 KLAS I – VI
DO UDZIAΣ W WYMIANIE TR粑STRONNEJ ZE SZKOxMI ERNST-REUTER-SCHULE NEU-EICHENBERG/NIEMCY I MOELKAERSKOLEN W MUNKEBO / DANIA

Wszystkie informacje w poni窺zym pliku.